به سرزمین لامپ خوش آمدید.

سرزمین لامپ فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز نموده است. این شرکت با حدود ۳۰ سال سابقه، به عنوان یکی از برگترین واردکنندگان و توزیع کنندگان انواع لامپ از جمله لامپ های پزشکی، لامپ های آزمایشگاهی، لامپ های دندانپزشکی، لامپ های فتوتراپی، لامپ های اولتراویولت (UV) ، لامپ های میکروسکوپ، لامپ های سیالیتیک، لامپ های مادون قرمز و لامپ های فرودگاهی در ایران شناخته شده است.

این شرکت با فعالیت گسترده و مستمر و همچنین کسب تجارب ارزنده نسبت به واردات مستقیم لامپ از شرکت‌های اسرام آلمان، فیلیپس هلند و دیجی لمپ چین و توزیع و پخش محصولات آنان به صورت مستقیم و مجزا اقدام نموده است. هدف این شرکت،‌ دسترسی هر قشری از مردم عزیز کشورمان به انواع لامپ‌های مورد نیاز آن‌ها و با بهترین قیمت است. علیرغم مشکلات موجود در واردات کالا در کشور، این شرکت همچنان به فعالیت خود در واردات لامپ  ادامه خواهد داد.

در دورنمایی نزدیک، این شرکت قصد دارد تا با اضافه کردن بخش تولید لامپ‌های ال‌ای‌دی به مجموعه خود، ضمن ایجاد اشتغال زایی در شرایط اقتصادی فعلی، امکان صادرات و ارزآوری برای میهن عزیزمان فراهم گردد.

icon-ab3

ارسال به سراسر ایران

این شرکت امکان ارسال سریع سفارشات شما را به سراسر کشور امکان‌پذیر کرده است. در هر جایی که هستید می‌توانید از سرزمین لامپ، سفارش خود را تحویل بگیرید!

icon-ab2

تضمین اصالت کالا

کلیه‌ی لامپ‌های این شرکت که با برندهای معتبر عرضه می‌گردد، گارانتی اصالت کالا را دارند. لذا مشتریان عزیز می‌توانند با خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

icon-ab1

پرداخت نقدی

با توجه به نوسانات شدید ارز در چند ماه اخیر، تنها امکان خرید نقدی موجود می‌باشد و امکان تسویه به صورت نسیه یا چک امکان‌پذیر نمی‌باشد.